PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2017-10-20 - Č. 83/27

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


83/27: 224 Obchod

21.10.2017 1508542340

nabídka

!Přijmeme prodavačku do prodejny Maso uzeniny v Kolči.
Jak získat kontakt.

Do nově otevřené prodejny s luxusní módou v Praze - Pařížské 6 hledáme prodejní asistentku/ta. Požadujeme praxi v obchodě, příjemné vystupování, AJ, RJ výhodou. Nabízíme práci v příjemném prostředí a zajímavé platové ohodnocení. Životopis s fotografií zasílejte na email.
Jak získat kontakt.

Do nově otevřené prodejny Salvatore Ferragamo v Pařížské 6, Pha1 přijmeme prodejní asistentku/ta. Požadujeme příjemné vystupování, AJ, RJ výhodou. Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení. Životopis s fotografií zasílejte na e-mail.
Jak získat kontakt.

EKOFRUKT Slaný, spol. s r. o., Trojanova 1566, 274 01 Slaný, přijme prodavačku/vedoucí pro svoji prodejnu ovoce a zdravé výživy v areálu firmy. Více informací na telefonu či e-mailu.
Jak získat kontakt.

Firma Vestav Kladno s. r. o. přijme skladníka - prodavače. Nástup možný ihned. Prac. doba Po-Pá 7-16 hod., stravenky, placené volno mezi vánočními svátky. V případě zájmu kontaktujte v pracovní době p. Volfa.
Jak získat kontakt.

Hledám paní, i důchodkyni, jako prodavačku do butiku na Kladně, i nevyučenou, důležitá je komunikace se zákazníky. Podrobnosti po telefonu.
Jak získat kontakt.

Hledám prodavačku možno i v důchodovém věku na 2-3 dny v týdnu do malé prodejny na kraji Prahy - Bílá hora. Prodej dortíků, čokolády a ořechů.
Jak získat kontakt.

Hledáme na čerpací stanici AV Tank pokladní na hlavní pracovní poměr. Mzda 17.332 Kč hrubého/15 nočních směn v měsíci (12hod) + příspěvěk na dopravu. Čerpací stanice AV Tank, dálnice D7 - EXIT9 (sjezd Stehelčeves).
Jak získat kontakt.

Hledáme právě Vás - prodavačku za pult do prodejny potravin a lahůdek do pracovního poměru do našeho kolektivu.
Jak získat kontakt.

Obchod potraviny - lahůdky přijme do prac. kolektivu prodavačku. Nástup možný ihned. HPP 6 hod. ranní/odpol., podrobnosti na místě.
Jak získat kontakt.

Přijmeme prodavačku do prodejny potravin F+F, ČSA 17, Hostivice, 1km od Prahy, po výpadovce na KV. Plat 14.000 Kč čistého. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Přijmeme prodavačku/-če do prodejny nábytku v Kladně Rozdělově.. Požadujeme: obchodní dovednosti, spolehlivost, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík, znalost na PC a ochotu vzdělávat se v oboru. Nabízíme práci v příjemném prostředí, odpovídající platové ohodnocení. Nástup možný ihned. Životopis pošlete na
Jak získat kontakt.

Společnost V-Group přijme do svého kolektivu prodejce nových a ojetých vozů. Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, služební vůz a jiné benefity. Požadujeme SŠ vzdělání, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pracovitost, čistý TR, ŘP sk. B, praxe vítána, nástup možný ihned. CV zasílejte na
Jak získat kontakt.

Společnost V-Group příjme skladníka/prodejce ND. Požadujeme pracovitost, zodpovědnost, čistý TR, ŘP sk. B. Praxe vítána, nástup možný ihned. CV zasílejte na
Jak získat kontakt.

poptávka

Vyučená prodavačka s ČID a certifikátem strážný, hledá práci na ranní směnu popř. zkrácený úvazek,
Jak získat kontakt.

výkup automobilů nabídka práce vyklízení nemovitostí

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku