PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-03-20 - Č. 22/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


22/28: 225 Gastronomie

20.03.2018 1521574164

nabídka

!Do výrobny lahůdek v Kladně přijmeme šikovnou paní pro výrobu chlebíčků..... Nástup ihned.
Jak získat kontakt.

Bufet. cz Oaza Kladno přijme prodavačku. Místo je určeno pouze pro invalidní důchodce a osoby zdravotně znevýhodněné. Mzda 10.500 - 12.000 Kč za 130 h/m.
Jak získat kontakt.

Country club Dřevák přijme na brigádu číšníka/servírku. Kontakt na
Jak získat kontakt.

Country club Dřevák v Kladně přijme na brigádu pomocnou sílu do kuchyně a číšníka/servírku na víkendy. Kontakt na
Jak získat kontakt.

Do malé rodinné pekárny v Unhošti sháníme pekaře nebo cukráře na směnu od 8:00 do 16:00. Nabízíme: plat 100 Kč/hod, firemní benefity, práce je vhodná i pro absolventy po vyučení avšak vyučení v oboru není podmínkou. Vše zaučíme. Požadujeme: pečlivost, rychlost, pracovitost, chuť učit se novým věcem.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. hledáme kuchaře pro závodní stravování. Požadujeme: vyučení obor. kuchař, číšník. Lze nahradit praxí. Nabízíme: nástupní mzdu od 25.000 Kč, 13. plat, 5. týdnů dovolené. Příspěvek na penzijní připojištění. Výhodné závodní stravování.
Jak získat kontakt.

Do NOVÉ restaurace Šalanda přijmeme Barmany/Barmanky, Servírky/Číšníky. Místo pracoviště Tuchoměřice. Nástupy IHNED. Volejte.
Jak získat kontakt.

Do restaurace Pod červeným bukem v Kladně přijmeme na brigádu servírku.
Jak získat kontakt.

Do zavedené restaurace v Červeném Újezdě, okr. Praha - západ, přijmeme pomocnou sílu. Požadujeme flexibilitu, samostatnost, kladný přístup k práci. Dobré platové podmínky. Nástup možný ihned. Více informací na
Jak získat kontakt.

Do zavedené restaurace v Červeném Újezdě, okr. Praha - západ, přijmeme samostatného a spolehlivého kuchaře. Hotová jídla, minutky, pizza. Požadujeme flexibilitu, samostatnost, kladný přístup k práci. Dobré platové podmínky. Nástup možný ihned. Více informací na
Jak získat kontakt.

Fotbal club Hostouň hledá servírku. Hledám servírku do Fotbal clubu v obci Hostouň. Nabízím práci na HPP, DPP, nebo brigádu v dobrém kolektivu. Platební podmínky po osobním jednání. Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, ŘP skupiny B.
Jak získat kontakt.

Hejtmanský dvůr Slaný. Do kolektivu hledáme KUCHAŘE, KUCHAŘKU- nového člena týmu. Nabízíme: zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, 23.000 - až 25.000 Kč čistého + benefity. Vyučení v oboru, nebo praxe.
Jak získat kontakt.

Hledám dobrého, samostatného kuchaře do solidní restaurace mimo město, osobní jednání, nespěchá.
Jak získat kontakt.

Hledáme číšníka - servírku pro restaurace v Kl. na Sítné, v Rozdělově, v Kročehlavech. Kontakt p. Souček.
Jak získat kontakt.

Hledáme schopného kuchaře do Pizza Coloseum v OC Central. Pro bližší informace volejte, nebo přijďte osobně na provozovnu.
Jak získat kontakt.

Hledáme šikovné, milé a komunikativní profesionály se vstřícným vystupováním na pozici číšník/servírka a pomocnou sílu do kuchyně. krátký/dlouhý týden (možná domluva) restaurace Krčma na Kyrově Hájecká 316, Hostouň. Nástup možný ihned!
Jak získat kontakt.

Každý měsíc Vám dáme pravidelně peníze ! Požadujeme pouze odvedenou práci na pozici kuchař kuchařka v naší provozovně Patro v Novém Strašecí. Více info osobně.
Jak získat kontakt.

Královický dvůr hledá posilu do týmu! Hledáme číšníka/číšnici. Dobré platové podmínky, zaměstnanecké benefity. Placené kurzy, školení, jednou týdně soukromé hodiny anglického jazyka. Více informací na tel.
Jak získat kontakt.

KUCHAŘE, KUCHAŘKU Hejtmanský dvůr Slaný. Do kolektivu hledáme nového člena týmu. Nabízíme: zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, 23.000 Kč až 25.000 Kč čistého + benefity. Vyučení v oboru, nebo praxe.
Jak získat kontakt.

KUCHAŘE, KUCHAŘKU Hejtmanský dvůr Slaný. Do kolektivu hledáme nového člena týmu. Nabízíme: zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, 23.000 až 25.000 Kč čistého + benefity. Vyučení i bez praxe, bez vyučení s praxí.
Jak získat kontakt.

Kuchařku nebo kuchaře se specializací české kuchyně přijmeme do restaurace Krčma na hradě Červený Újezd v okrese Praha Západ. Náborová oblast Kladno, Unhošť a okolí. Kontakt na
Jak získat kontakt.

Masné krámy Slaný přijmou zaměstnance na stálou noční na výrobu polotovarů do masné výroby ve Slaném, HPP, dobré platové podmínky. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Pomocnou sílu do kuchyně přijme restaurace v Kladně Kročehlavy, krátký dlouhý týden, finanční ohodnocení.
Jak získat kontakt.

Pro naši kavárnu Flocafé přijmeme kuchaře na HPP. Nástup IHNED. Pracoviště Tuchoměřice Prague The Style Outlets.
Jak získat kontakt.

Přijmeme pomocnou sílu, vhodného uchazeče na HPP. Jedná se o fritování a smažení jídel. Pouze pro OZP. Mzda: od 11.000 Kč/měsíc čistého (max. 130 hodin). Pracovní doba: dvousměnný provoz 2x R, 2x O, 2x volno. Místo výkonu práce:OC OAZA KLADNO
Jak získat kontakt.

Přijmeme ihned spolehlivou prodavačku na brigádu do občerstvení u Baumaxu na Kladně, dobré platové podmínky.
Jak získat kontakt.

Přijmeme kuchaře na hlavní pracovní poměr do nově otevírané restaurace v Tuchlovicích. Nástup od 04/18. Univerzální zaměření se specializací na českou kuchyni a steaky. Nabízíme práci v moderním prostředí s nejnovějšími technologiemi, nadprůměrné platové ohodnocení, férové jednání a příjemný kolektiv.
Jak získat kontakt.

Přijmeme kuchaře pro restauraci Potrefená husa v centru Prahy. Nástup IHNED.
Jak získat kontakt.

Přijmeme milou a samostatnou barmanku, servírku do příjemného prostředí kavárny s dětskou hernou. Vyučení v oboru není podmínkou, rádi zaučíme. Nabízíme slušné finanční ohodnocení, práci v přátelském kolektivu. Krátký, dlouhý týden.
Jak získat kontakt.

Přijmeme obsluhu do hospůdky v Tuchlovicich krátký dlouhý týden nástup možný po domluvě. Na DPP nebo brigádne. Info na telefon nebo na baru u Marešu Tuchlovice.
Jak získat kontakt.

Přijmeme pomocnou kuchařku do krčmy na hradě v Červeném Újezdu.
Jak získat kontakt.

Přijmeme pomocnou kuchařku i důchodkyni do mateřské školy Vrchlického 2337 Kladno. Bližší informace ve školce.
Jak získat kontakt.

Přijmu barmanku - servírku do restaurace ve Smečně. Požaduji kladný přístup k práci, spolehlivost a beztrestnost. Nástup možný dle dohody.
Jak získat kontakt.

Přijmu do restaurace na Kladně číšníka. Pracovní doba krátký, dlouhý týden. Dobré finanční ohodnocení. Požadujeme zkušenost v oboru. Nástup možný ihned. Možnost ubytování. Bližší informace na
Jak získat kontakt.

Přijmu do restaurace na Kladně kuchaře/kuchařku. Pracovní doba krátký, dlouhý týden. Dobré finanční ohodnocení. Požadujeme zkušenost v oboru. Nástup možný ihned. Možnost ubytování. Bližší informace na
Jak získat kontakt.

Přijmu obsluhu do zavedeného sportbaru Kladně. Krátky/dlouhý týden. Možnost zkráceného úvazku.? Dobré platové podmínky.
Jak získat kontakt.

Přijmu samostatnou servírku do příjemného vesnického pohostinství v Hrdlívě. (cca 3 km Slaný, 9 km Kladno). Nástup možný ihned. Požadavky:praxe v oboru, spolehlivost a odpovědný přístup k práci. Pro více info volejte.
Jak získat kontakt.

Přijmu servírku nebo číšníka do restaurace na Praze 6 u stanice metra Nádraží Veleslavín. Nástup možný ihned, spolehlivost, pracovitost. Info na
Jak získat kontakt.

Restaurace d´gusto v Kladně přijme servírku.
Jak získat kontakt.

Restaurace Gomé přijme pomocnou kuchařku, studená kuchyně, cukrárna, praxe v oboru nutná. Krátký, dlouhý týden.
Jak získat kontakt.

Restaurace Gomé přijme servírku/ číšníka na stálou ranní 11-14 hod., soboty a neděle volné. Praxe v oboru nutná. Mzda 110 Kč/hod.
Jak získat kontakt.

Restaurace Hutník Kladno-Rozdělov přijme samostatnou servírku na krátký dlouhý týden. Dobré platové podmínky.
Jak získat kontakt.

Restaurace Jenerálka P6 Dejvice, hledá číšníka s praxí, nabízíme 25-29 tis.. Pracovní doba od 9-23 krátký dlouhý týden. Kontakt
Jak získat kontakt.

Restaurace Lidická Galerie v Lidicích u Kladna přijme servírku/číšníka s nástupem ihned. Více informací na
Jak získat kontakt.

Restaurace Pražanka přijme pomoc. sílu do kuchyně na krátký a dlouhý pracovní týden. Nástup možný ihned. Pro více info volejte.
Jak získat kontakt.

Restaurace Stará Studna v Unhošti hledá pomocnou kuchařku do menšího provozu. Práce je spojena s úklidem a mytím nádobí. Směny lze dohodnout, dobré platové podmínky.
Jak získat kontakt.

Restaurace Terminál 3 - Letiště Václava Havla, příjme kuchaře-kuchařku, pomocnou sílu do kuchyně. Pracovní doba od 6.00-18.00 hod. Krátký dlouhý týden. Prosím volejte na
Jak získat kontakt.

Restaurace U Bejčků Kladno přijme do svého kolektivu servírku-číšníka.
Jak získat kontakt.

Restaurace V Pohodě přijme obsluhu. Požadujeme jednání na úrovni.
Jak získat kontakt.

Rock n Roll Kladno přijme na HPP servírku/číšníka. Moderní prostředí, přátelský kolektiv, zajímavé platové podmínky a možnost dalšího výdělku v budově. Požadujeme úsměv a pozitivní přístup k hostům, zkušenosti z oboru. Domluvte si zkušební den u managera restaurace.
Jak získat kontakt.

SLANÝ - BEER & BURGER přijmeme zaměstnance k/d týden na výrobu a prodej hamburgerů. HPP nebo DOP. Praxe vítána, popř. zaučíme. Velmi dobré plat. podmínky, pohodová práce.
Jak získat kontakt.

Sportbar Stochov přijme obsluhu - servírku do baru na HPP.
Jak získat kontakt.

Sportovní areály města Kladna s.r.o. přijmou zaměstnance na pracovní pozici OBSLUHA BAR - BUFET pro jednotlivá sportoviště. Pracovní doba: krátký/dlouhý týden. Požadujeme: příjemné vystupování, zodpovědnost, nadšení a pozitivní energii. Nabízíme: příznivé platební podmínky, stravenky, práce na HPP, zaměstnanecké výhody, nástup dle dohody. Kontakt: Lydie Jupová.
Jak získat kontakt.

Starokladenský pivovar přijme servírku/číšníka, úsměv a samostatnost podmínkou. Krátký/dlouhý týden.
Jak získat kontakt.

Základní škola a mateřská škola Chyňava přijme od 20.8.2018 vedoucí školní kuchyně.
Jak získat kontakt.

Zavedená restaurace v Kladně Kročehlavech přijme kuchaře/ kuchařku.
Jak získat kontakt.

poptávka

Bydlení s prací, jsem středoškolačka s praxi v obchodě a pohostinství. Rozvod.
Jak získat kontakt.

Důchodce, vyučený kuchař hledá brigádu i jako pomocný kuchař. Nejraději závodní kuchyně. Slaný.
Jak získat kontakt.

Hledám práci jako pomocná síla v kuchyni. Na HPP za nabídky děkuji, spěchá.
Jak získat kontakt.

Hledám práci kuchařky, dlouhá praxe nástup možný od 6/2018, spolehlivá, nejlépe krátký - dlouhý týden na HPP. Děkuji za nabídky.
Jak získat kontakt.

Žena 42 let hledá zaměstnání na Hpp, mozno do kuchyně nebo školní jídelny jako pomocná kuchařka. Profesi prodavačka, praxe v obchodě, praxe ve farmacii s lecivy, v kuchyni. Pokud možno víkendy volné. Za nabídky moc děkuji.
Jak získat kontakt.

operátor výroby

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku