PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2017-12-15 - Č. 98/27

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


98/27: 226 Administrativa

18.12.2017 1513615064

nabídka

Domov pro seniory Centrin v Unhošti vypisuje výběrové řízení na pozici pomocná účetní - personalistka. Požadujeme ÚSV, ÚSO s maturitou, praxi v oboru. Nabízíme rozsáhlé zaměstnanecké benefity, rostoucí mzdové ohodnocení od 18000Kč do 23000Kč po zkušební době, náborový příspěvek ve výši až 9.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Firma ŇAM ŇAM ve Velké Dobré přijme provozně-administrativní posilu (vhodné pro ženy i muže). PC, lehčí fyz. práce, komunikativnost, ŘP sk. B,. Bydliště v okolí Kladna výhodou. Nástup možný ihned. HPP (Po-Pá, směny R, O), fajn kolektiv. CV na e-mail (do předmětu pozice a jméno).
Jak získat kontakt.

Hledáme samostatnou administrativní pracovnici do firmy ve Hřebči. Požadujeme slušné vystupování a znalost PC. Pro bližší informace volejte.
Jak získat kontakt.

Labyrint Kladno přijme ekonoma (ekonomku) na HPP. Požadavky: znalost podvojného účetnictví, MS Office, pečlivost, samostatnost, praxe v oblasti účetnictví minimálně 2 roky (výhodou praxe v příspěvkové organizaci). Nástup: 1. 1. 2018. Životopisy zasílejte na e-mail.
Jak získat kontakt.

Labyrint Kladno přijme ekonoma (ekonomku) na HPP. Požadavky: znalost podvojného účetnictví, MS Office, pečlivost, samostatnost, praxe v oblasti účetnictví minimálně 2 roky (výhodou praxe v příspěvkové organizaci). Nástup: 1. 1. 2018 Životopisy zasílejte na e-mail.
Jak získat kontakt.

Pro firmu v Chrášťanech hledám šikovnou asistentku náplň práce objednávky, administrativa, fakturace. Nabízíme veselý téměř rodinný kolektiv. Dobré spojení u zastávky autobusu 307. Možnost dohodnout se i na zkráceném úvazku.
Jak získat kontakt.

Pro sklad v Červeném Újezdě hledáme expedientku do třísměnného provozu. Místo je vhodné i pro absolventy. Nabízíme plat dohodou, příspěvek na penzijní připojištění - 700 Kč měsíčně, stravenky v hodnotě 100 Kč. Na základě výsledků hospodaření jsou vypláceny mimořádné odměny. NÁSTUP IHNED nebo dle dohody.
Jak získat kontakt.

Přijmeme dispečera/rku se schopností administrativy a seberealizace. Praha 9. Více info na
Jak získat kontakt.

Přijmeme pracovníka či pracovnici do autoservisu v Praze 4 Modřany k vyřizování pojistných událostí. Nástupní plat 20.000 Kč čistého.
Jak získat kontakt.

Přijmeme referentku do odbytového oddělení v rodinné distribuční firmě v Kladně. Požadavek minimálně středoškolské vzdělání. Nástup možný ihned. Pro bližší informace volejte.
Jak získat kontakt.

Účetní - Komplet. účet. a příprava účetních závěrek pro 30 -35 firem. Požadujeme: SŠ / VŠ ekonomického směru, praxi v oblasti účetnictví a daňové evidence, znal. prog. Pohoda, práci na PC, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost. HPP, nástup možný ihned
Jak získat kontakt.

Účetní kancelář v centru Kladna přijme mzdovou účetní, možnost i externí spolupráce nebo práce na zkrácený úvazek. Děkuji, že zavoláte Markéta Schindlerová.
Jak získat kontakt.

Výrobní družstvo v Beřovicích přijme administrativního pracovníka s technickým zaměřením na příjem a zpracování zakázek, jejich kontrolu a expedici. HPP (Po-Pá). Znalost skladové agendy výhodou.
Jak získat kontakt.

Základní škola Dědina (ZŠ Dědina) Praha 6, nedaleko letiště hledá účetní - ekonomku, na dodavatelský smluvní vztah. Praxe v příspěvkové organizaci nutná, ve školství vítána. Jsme plátci DPH! Nabídky posílejte na e-mail do 20. prosince.
Jak získat kontakt.

poptávka

Hledám brigádu na 4 hodiny denně, úklid, administrativa nebo angličtina. Slaný a okolí.
Jak získat kontakt.

vyklízení nemovitostí

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku