PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2018-03-20 - Č. 22/28

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


22/28: 226 Administrativa

20.03.2018 1521574148

nabídka

Do stavební firmy přijmeme účetní na poloviční úvazek pro kompletní účetnictví. Možnost pracovat z domova, případně docházet 1-2x týdně do kanceláře, záleží na domluvě. Nástup a výše mzdy dohodou. Zájemci volejte nebo pište.
Jak získat kontakt.

Hledám paní na funkci vedoucí čerpací stanice v Libečově(u Chyňavy). Pracovní náplní je organizace práce, účetnictví a administrativa pro čerpací stanici. Zadávání zboží do počítače, kontrola uzávěrky. Pracovní doba po-pá 8-16 Nást. plat 22.000 Kč brutto.
Jak získat kontakt.

Hledáme osobu na pozici generální sekretářky v Poštovicích, s vyšším/vysokoškolským vzděláním. Plynulost v českém a anglickém jazyce je nutností. Pozitivní a energická osoba s dobrými organizačními a komunikačními dovednostmi. Platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí.
Jak získat kontakt.

Hledáme účetní. Zprac.účetnictví a příprava úč. závěrek pro cca 35 firem. Požadujeme: SŠ / VŠ ekonomického směru, praxi v oblasti účetnictví a daňové evidence 3-5 let, práce v prog. Pohoda, práci na PC, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost. HPP, nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Kladno - přijmeme samostatnou a schopnou účetní - účetnictví, daňová evidence, DPH. Pečlivá, nekuřačka. Možno i zkrácený úvazek. Životopis zašlete e-mailem.
Jak získat kontakt.

Komplet. účetnictví a příprava úč. závěrek pro 30 -35 firem. Požadujeme: SŠ / VŠ ekonomického směru, praxi v oblasti účetnictví a daňové evidence, znal. prog. Pohoda, práci na PC, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost. HPP, nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Lehká administrativní práce Požadujeme: Základní znalost PC (práce se základními programy a práce na sociálních sítích) + lehký úklid. Nabízíme: Dobré platové ohodnocení, práci v zavedené firmě z deseti letou historií, možnost pracovního růstu.
Jak získat kontakt.

Náplní práce je expedice objednávek, zabalení, vytištění dokladů. Není nutná znalost sortimentu. Nutná základní znalost PC. Pevná pracovní doba od cca 11 hod. (dle počtu objednávek) do 15 hod. Podmínka vlastní auto (po 13 hod. část objednávek dovézt do centra Kladna), proplacení paliva.
Jak získat kontakt.

poptávka

Bydlení s prací, jsem středoškolačka s praxi v obchodě a pohostinství. Rozvod.
Jak získat kontakt.

Fakturantka hledá pracovní uplatnění na HPP, praxe v obchod. firmách, jednání se zákazníky, znalost sklad. hospodářství, v případě zájmu zašlu své CV.
Jak získat kontakt.

Hledám uplatnění na zkrácený úvazek (DPP/DPČ), pouze pondělí až pátek, ne úklid. Mám zkušenosti v administrativě, pracuji na PC, MS Word, MS Excel. Angličtinu mám na úrovni A2 (mírně pokročilý).
Jak získat kontakt.

Sháním práci v administrativě, lze i jako správce e-shopu. IČO není překážkou. Děkuji za nabídky.
Jak získat kontakt.

Sháním práci v administrativě. Němčina na komunikativní úrovni, flexibilita, samostatnost.
Jak získat kontakt.

operátor výroby

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku