PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2022-08-09 - Č. 31/32

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


31/32: 103 Chaty, chalupy

09.08.2022 1660061997

nabídka

Kladno, Podprůhon, chatka 12 m2, je celá podsklepená, stojí na pronajatém pozemku. Je evidovaná na katastru nemovitostí, je to trvalá stavba, že je postavená se souhlasem majitelů pozemků (doložím doklad o trvalé stavbě z května 2022, platné potvrzení ze stavebního úřadu Kladno). S novým majitelem chaty bude sepsaná smlouva na pronájem pozemku s ZO Podprůhon. Za pronájem pozemku se platí 2× ročně v únoru a srpnu á 7.500 Kč (2. splátku v srpnu zaplatím). K chatce je postavena nová dřevěná pergola (3×4 m), na pozemku jsou ovocné stromy, ovocné a okrasné keře, jabloň, broskev, slivoň, třešeň, meruňka, rybíz, angrešt. Před chatkou místo na bazén. Vloni postavený nový polykarbonátový skleník 3x4 m2. Elektřina v osadě z antoníčku, lze půjčit za symbolický poplatek 20 Kč/ den, Pod pergolou umístěn 1000 L kontejner na vodu, je možné čerpat i z nedaleké studny, nebo se pouští voda ze řádu. Cena 700.000 Kč je pevná.
Jak získat kontakt.

Nová dřevostavba mobilní chaty o rozměrech 620×230×345 cm, plastová okna, dveře, sedlová střecha, komplet zateplený interier. Vhodná k celoročnímu bydlení. Chata je mobilní na podvozku, Odvoz mohu zajistit kamkoliv na váš pozemek, není potřeba stavební povolení. Cena 220.000 Kč.
Jak získat kontakt.

poptávka

Mladá rodina by ráda odkoupila zahrádku/chatičku v lokalitě Kladno - Bažantnice, nebo v kolonii Kladno - za Oázou (směr Hřebeč). Rozumná cena, rozumný přístup. Nabídky, prosím, na telefon. Děkuji.
Jak získat kontakt.

pronájem poptávka

Hledám v Kladně dlouhodobý pronájem chaty pro 1 osobu s kocourkem.
Jak získat kontakt.

Navijárna Rynholec, s.r.o. tel.: 313 502 364 e-mail: info@navijarna.cz Přijmeme: ZÁMEČNÍKA na demontáže a montáže elektromotorů a čerpadel ELEKTROMECHANIKA zkoušky na elektrických zařízeních, SŠ vzdělání s maturitou, vyhláška 50 výhodou ELEKTROMECHANIKA na opravy elektrických motorů vyhláška 50 výhodou Přijmeme samostatného pracovníka /-ci. Pracoviště Kladno. Znalost papírenského sortimentu vítána. Stálá ranní směna po-pá. Dobré platové podmínky. Tel.: 777 289 622 Volejte v pracovní době. Elektrikář. Tel.: 772 722 166

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku