PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2022-08-09 - Č. 31/32

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


31/32: 220 Dělnické profese

09.08.2022 1660063811

nabídka

Automechanika přijme zavedený autoservis na Kladně s třicetiletou historií. Požadujeme pracovitost, samostatnost a spolehlivost. Nabízíme práci ve výborném kolektivu, který rozšiřujeme, výborné platové podmínky - plat 50.000 Kč čistého + roční odměny. Výhradně 8 hod. pracovní doba pondělí až pátek.
Jak získat kontakt.

Automechanika přijme zavedený autoservis v Kladně s třicetiletou historii. Požadujeme pracovitost, šikovnost, samostatnost, slušnost, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme práci ve výborném kolektivu a výběrové platové podmínky. Nástupní plat cca 32.000 Kč + roční odměny. Osmihodinová pracovní doba, pondělí až pátek.
Jak získat kontakt.

Do naší rodinné firmy hledáme nejlépe švadlenu(popřípadě osobu, která by se naučila šít)na výrobu filtrů. Nabízíme práci na HPP. Plat 20.000 Kč-25.000 Kč. Práce od 7 do 15:30, Po-Pá ve Stehelčevsi u Kladna. Firemní benefity. Životopisy prosím zasílejte na email.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. Hledáme operátor slévárenských slitin. Nabízíme: náborový příspěvek, nástupní plat od 30.000 Kč+měsíční bonusy, 5 týdnů dovolené, 13. plat, notované závodní stravováné, docházkový bonus a další.
Jak získat kontakt.

Do naší společnosti ve Velvarech METAL TRADE COMAX, a. s. hledáme kontrolora vstupního materiálu. Požadujeme: vyučení, spolehlivost, práce na směny. Nabízíme: Nástupní mzdu 25.000 Kč, 5. týdnů dovolené, 13. plat, docházkový bonus, náborový příspěvek.
Jak získat kontakt.

Firma Connectronics hledá operátory. Náplň práce: montáž, osazování DPS, obsluha linek, vizuální KO, testování DPS; Požadujeme: SOU, znalost MS Office, zkušenost s prací ve výrobní spol., vyhláška 50 výhodou; Nabízíme: 13. mzda, 25 dní dovolené, příspěvky na stravování, penzijní přip., odměny,...
Jak získat kontakt.

Firma zabývající se výrobou dřevěných oken, dveří a zimních zahrad přijme truhláře. Požadujeme pracovitost, svědomitost a zručnost. Znalost v oboru výhodou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba od 6:00 do 14:30. Nabízíme práci na HPP. Mzda 38.000,- až 40.000,- Kč/měs.
Jak získat kontakt.

Firma zabývající se výrobou dřevěných oken, dveří a zimních zahrad přijme do výroby kompletáře na zasklívání. Požadujeme pracovitost, svědomitost a zručnost. Znalost v oboru výhodou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba od 6:00 do 14:30. Nabízíme práci na HPP. Mzda 35.000 Kč/měs.
Jak získat kontakt.

HGS, a.s., společnost se sídlem v Kladně, hledá šikovné pracovníky na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT. Náplň práce je vykládka, nakládka, třídění zásilek, manipulace se zbožím apod. Místo výkonu: průmyslová zóna Praha - Jažlovice. Co nabízíme? Práci na pracovní poměr. Nástupní mzdu od 160,- Kč/hod. Zdarma zajištěn svoz z Kladna. Možnost zajištění ubytování. Stálé noční směny PO - PÁ. Příplatky za noční směny. Zaplacenou každou minutu. Možnost záloh a mnoho dalšího... Co budeš potřebovat? Především dochvilnost a pracovitost.
Jak získat kontakt.

Hledáme skladníka na HPP. Pobočka Kladno. Pracovní doba od 7:00h. do 15:30h. Náplň práce: příjem a výdej hutního materiálu. Pro bližší informace volejte p. Drbotu,
Jak získat kontakt.

Hledáme truhláře na výrobu a montáž zakázkového nábytku. Možnost HPP nebo ŽL. Nástup možný ihned. Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi. Výše mzdy po domluvě na pohovoru s panem majitelem. Provozovna Družec u Kladna.
Jak získat kontakt.

K okamžitému nástupu spol. METAL TRADE COMAX, a. s., Velvary hledá kontrolora kvality. Požadujeme: Vyučení, manuální zručnost, práce ve směnném provozu. Nabízíme: Mzdu 25.000 Kč, 5. týdnů dovolené a 13. plat, měsíční docházkový bonus a další.
Jak získat kontakt.

K okamžitému nástupu spol. METAL TRADE COMAX, a. s., Velvary hledá směnového mistra. Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost PC, práce na směny. Nabízíme: Mzdu 30.000 Kč, 5. týdnů dovolené a 13. plat, Měsíční docházkový bonus a další.
Jak získat kontakt.

K okamžitému nástupu spol. METAL TRADE COMAX, a. s., Velvary hledá technika kvality. Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání, německý jazyk komunikativní úroveň. Nabízíme: Mzdu až 50.000 Kč, 5. týdnů dovolené a 13. plat, měsíční docházkový bonus a další.
Jak získat kontakt.

Nábytek Litera Kladno hledá do svého týmu pracovníka na pozici -montáž kuchyňských linek a vestavných skříní. Požadujeme praxi v oboru. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Práce strojníka, požaduji ŘP sk. C, strojní průkaz, plat 150-170 Kč/hod.. Pracoviště Praha 9, Kyje. Nástup možný ihned po dododě.
Jak získat kontakt.

Přijmeme muže starší 18 let. Jedná se o fyzicky náročnou práci, zpracovávání palivového dřeva dle zakázek. Mzda od 150–200 Kč /hod. Dle výkonu.
Jak získat kontakt.

Přijmeme svářeče/zámečníka/občasného montážníka lehkých konstrukcí vrat a bran. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, pracovitost. Odměna dohodou-dle výkonu 200-300 Kč/hod. Více info na tel. Místo výkonu Kladno, montáže Střední čechy.
Jak získat kontakt.

Přijmu pomocného dělníka na pomocné práce v Kladně.
Jak získat kontakt.

Přijmu šikovné manipulační dělníky do skladu v Kladně. VZV výhodou. Nástup dohodou.
Jak získat kontakt.

RAJEK. CZ přijme montéra stínící a vratové techniky. Nabízíme výborné platové podmínky a pestrou práci v příjemném kolektivu.
Jak získat kontakt.

Sháním automechanika v okolí Stochova a do rozumné vzdálenosti. Za rozumnou cenu. Děkuji
Jak získat kontakt.

Sháníme strojníka na obsluhu traktor-bagru, i brigádně, Kladno a okolí.
Jak získat kontakt.

Společnost Profi-Filters spol. s r. o. se sídlem v Kladně na adrese Dubská 269, hledá muže a ženy do výroby filtrů. Pracovní doba pondělí až pátek od 7 do 15:30. Pro více informací volejte
Jak získat kontakt.

Společnost Rumpold sídlící v Kamenných Žehrovicích příjme dělníky a dělnice na třídící linku. Pracovní doba od PO do PÁ od 6 do 14,30. Nabízíme 25 dní dovolené, mzda 17.200 Kč + stravné.
Jak získat kontakt.

STK Nové Strašecí přijme pracovníka na linku STK. Požadujeme vzdělání a praxi v oboru autoopravárenství, čistý trestní rejstřík, řidičské oprávnění minimálně skupiny A, B, C. Více informací na telefonu, emailu nebo na příjmu technických prohlídek. Nástup možný ihned.
Jak získat kontakt.

Zemědělské družstvo Srbeč přijme traktoristy na sklizeň chmele, nutný ŘP sk. T, dále strojníka na česačku chmele a obsluhu sušárny chmele. Bližší info na
Jak získat kontakt.

poptávka

Sháním brigadu nebo Hpp. Dekuji.
Jak získat kontakt.

Starobní důchodce hledá práci, i brigádně, pracoval jsem při hlídání firem, parkovišť, v zemědělství aj. Pojištění mám, nemarodím.
Jak získat kontakt.

Zkušený malíř, lakýrník hledá práci na HPP ve firmě. Renovace oken i dveří. Praha, Kladno i okolí.
Jak získat kontakt.

Navijárna Rynholec, s.r.o. tel.: 313 502 364 e-mail: info@navijarna.cz Přijmeme: ZÁMEČNÍKA na demontáže a montáže elektromotorů a čerpadel ELEKTROMECHANIKA zkoušky na elektrických zařízeních, SŠ vzdělání s maturitou, vyhláška 50 výhodou ELEKTROMECHANIKA na opravy elektrických motorů vyhláška 50 výhodou Přijmeme samostatného pracovníka /-ci. Pracoviště Kladno. Znalost papírenského sortimentu vítána. Stálá ranní směna po-pá. Dobré platové podmínky. Tel.: 777 289 622 Volejte v pracovní době. Elektrikář. Tel.: 772 722 166

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku