PROHLÍŽENÍ INZERTNÍCH NOVIN RISK ZE DNE 2022-08-09 - Č. 31/32

Vážení čtenáři, inzerenti,
na těchto stránkách uveřejňujeme pouze informativní náhled aktuálního vydání, tzn. bez kontaktů.

Plné znění si můžete koupit na stránkách internetových trafik: www.alza.cz a www.floowie.com, nebo v prodejnách tisku.

A - NEMOVITOSTI
B - BYTY
C - DOMÁCNOST
D - AUTO - MOTO
E - ELEKTRONIKA
F - OBLEČENÍ, DĚTSKÉ A SPORT. POTŘEBY
G - PRÁCE
H - SEZNÁMENÍ
I - VOLNÝ ČAS, VÝUKA, DOUČOVÁNÍ
J - STAVBA A STROJE
K - ZVÍŘATA, ROSTLINY
L - SLUŽBY, PODNIKÁNÍ
M - RŮZNÉ
N - EROTIKA


31/32: 301 Psi

09.08.2022 1660067247

Kompletní úprava vašich miláčků i nepřizpůsobivých.
Jak získat kontakt.

nabídka

!Chovatelská stanice Red Hil Bohemia nabízí k rezerveci štěňátka maltézských psíků s PP, nar. 2. 5. 2022. K odběru v srpnu.
Jak získat kontakt.

Beauceron - chovatelská stanice 'z Dorky' přijímá rezervace na štěňátka francouzského ovčáka s PP. Štěňátka budou k odběru na přelomu srpna/září.
Jak získat kontakt.

Bostonský teriér- krásná štěňátka s PP FCI - jako milého společníka na mazlení. Oba rodiče jsou střední váhové kategorie, zdraví. V době odběru budou čipovaná, očkovaná a několikrát odčervená, učena čistotě, zvyklá na běžný chod domácnosti i děti. Více informací na
Jak získat kontakt.

Bostonský teriér, bostonek. K odběru luxusně vybarv. štěňátko s PP, po zdravých, rod. stř. váhy. Socializováno, opak. odčerveno i vakcinováno, čipováno. Se smlouvou, balíčkem a s krmením, na které je zvyklé. Cena jen 25.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Bostonský teriér. K odběru luxusně vybarv. štěňátko s PP, po zdravých, nepříb., výst.úsp. rod. stř. váhy. Socializováno, opak. odčer. i vakc., čip. Se smlouvou a krmením, na které je zvyklé. Servis pro majitele.
Jak získat kontakt.

Český fousek - fenka s PP ihned k odběru. Máme pro Vás na výběr 3 skvělé fenky Českého fouska, bělouše s maskou a plotnami. Vhodné nejen pro myslivost, ale i aktivní lidi, kteří ocení vybrané vlastnosti tohoto úžasného národního plemene. Cena ca. 10.000 Kč. Podlešín (u Slaného).
Jak získat kontakt.

Čivava - krásná, zdravá štěňátka s PP čekají na hodné majitele. Máme pejska i fenečku. Pro bližší informace prosím volejte.
Jak získat kontakt.

Hledáme majitele pro dva kluky bernského salašnického psa s PP. Pejskove jsou odčerveni, očkováni a načipovani. Do nových rodin mohou odejít ihned. Více informaci na
Jak získat kontakt.

Chovatelská stanice Oak Luck Berner nabízí štěňátka Bernský salašnický pes s PP. Odběr možný ihned. cena od 20.000 Kč, štěňátka čipovaná, očkováná, odčervená. Do nových domovů si přinesou i malou výbavičku do začátku, neváhejte kontaktovat.
Jak získat kontakt.

Maltézský psík s PP Maltézský psík - krásný pejsek na prodej. Maltézáček je nelínající, antidepresivní plemeno. Pejsek má průkaz původu, čip, PetPas, kompletní očkování, je čistotný, má perfektní povahu.
Jak získat kontakt.

Moskevský strážní pes, čistokrevná štěňátka bez PP, od rodičů s PP, pejskové budou odčerveni, očkováni a čipováni v době odběru. Oba rodičové jsou u nás k vidění. Pokud chcete pořádného hlídače a milujícího psího parťáka tak neváhejte. Cena na dotaz.
Jak získat kontakt.

Německý ovčák úplně celočerná nebo vlkošedá štěňata velká, mohutná -chcete výborného psa na ochranu- domu i objektů i do rodiny. Otec i matka mohutní. Předkové ještě z Pohraniční stráže. Oba rodiče výborní hlídači. Předci policejní psi. Očkovaní, odčervení s čipem.
Jak získat kontakt.

Prodám fenku vlčího špice s PP FCI. Je narozena 29.4. 2022, tudíž je už k odběru. Je očkovaná, odčervená, čipovaná. Cena je 18.000 Kč.
Jak získat kontakt.

Šteňata NO s PP, nar. 26. 6., po pracovních rodičích, RTG Neg. Matka: Grea z Kralupských samot, srst stř. dlouhá se znaky. Výstava - Výborná. Zkoušky - ZM, ZVV1, BH, IGP2, IGP-ZTP. Otec: Norb - Cetrio (na obrázku), srst dlouhá, se znaky, výstava - oblastní a krajský mnohonásobný vítěz třídy (12x), ocenění - výborný, ZVV1. Odběr 20.8.
Jak získat kontakt.

Štěňátka křížence husky a border kolie. Odčervená, očkovaná, čipovaná. Cena 5.000 Kč. V ceně je veškerá péče. Odběr cca 2.8. 2022, Prosím jen SMS, ozvus e zpět. Očichov u Podbořan.
Jak získat kontakt.

Štěňátka krátkosrsté čivavy s PP, mazlivá, hodná, velice učenlivá. Fenečka za 16.000 Kč, pejsek dohodou, levněji. Pro více info, fotky nebo návštěvu volejte.
Jak získat kontakt.

poptávka

Sháním jakéhokoliv pejska do dobrých rukou, nejlépe štěně, není však podmínkou. Děkuji za nabídku.
Jak získat kontakt.

Navijárna Rynholec, s.r.o. tel.: 313 502 364 e-mail: info@navijarna.cz Přijmeme: ZÁMEČNÍKA na demontáže a montáže elektromotorů a čerpadel ELEKTROMECHANIKA zkoušky na elektrických zařízeních, SŠ vzdělání s maturitou, vyhláška 50 výhodou ELEKTROMECHANIKA na opravy elektrických motorů vyhláška 50 výhodou Přijmeme samostatného pracovníka /-ci. Pracoviště Kladno. Znalost papírenského sortimentu vítána. Stálá ranní směna po-pá. Dobré platové podmínky. Tel.: 777 289 622 Volejte v pracovní době. Elektrikář. Tel.: 772 722 166

Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití.
Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu redakce je přísně zakázáno.
zpět na vstupní stránku